АЗОТНІ ДОБРИВА

Азотні добрива – це неорганічні та органічні речовини, що мають у своєму складі азот. Вони широко використовуються для збагачення ґрунту азотом та підвищення врожайності різних видів культур. Переважно їх вносять в період інтенсивного росту зеленої маси, що буде сприяти формуванню міцного стебла та розвиненої кориневої системи. Нестача цього компоненту в ґрунті врешті негативно вплине на врожайність, якість та розмір плодів.

 

Види азотних добрив

Група компаній Фрея®пропонує сучасні азотні добрива на основі карбаміду та аміачної селітри з додаванням мікроелементів, гумінових комплексів, фізіологічно-активних компонентів.

В каталозі товарів нашої компанії представлені як самі азотні добрива Фрея® КАС-Актив™, так і деструктор стерні на їх основі. У їх складі азот перебуває у трьох формах:

  1. Аміачній: 25%.
  2. Нітратній: 25%.
  3. Амідній: 25%.

Всі вони не летючі, тому можуть використовуватися для поверхневого внесення, без заглиблення у ґрунт. Присутність гумінових речовин дозволяє вносити Фрея® КАС-Актив™ по мерзлоталому ґрунту, адже добриво починає кристалізуватися при температурі мінус 19°С, а повністю замерзає при мінус 28°С (на відміну від звичайного КАСу у якого температура замерзання від –2°С). Але при підвищенні температурних показників добриво повністю відновлює свої властивості та може застосовуватися для обробки полів. Поставляється у каністрах, об’ємом 10 та 20 л або цистернах від 1 до 40 тон.

Для чого застосовують азотні добрива?

Азотні добрива застосовуються для основного, передпосівного внесення, для ранньовесняних (до відновлення весняної вегетації) і позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, а також як деструктор для прискорення розкладання рослинних залишків.

Ефект від застосування азотних добрив

Застосування азотних добрив Фрея® КАС-Актив™ здатне:

  • підвищити врожайність культури на 15-30%;
  • підвищити стійкість культур до несприятливих погодних умов;
  • робить період фотосинтетичної активності рослин більш тривалим.

Азотні добрива забезпечують максимальне засвоєння азоту рослинами, не завдають шкоди зеленій масі у випадку листового оброблення, гарантують рівномірність внесення. Деструктор робить процеси мінералізації та гуміфікації органічних залишків більш ефективним, та прискорює їх розкладання в середньому у 1,2-2 рази у порівнянні з природним розкладанням.

Спосіб використання азотних добрив

Азотні добрива Фрея® КАС-Актив™ повністю готові до використання. Безпосередньо перед внесенням їх потрібно лише розчинити у воді в заданій пропорції.  За їх допомогою проводять обробку ґрунту перед посадкою для насичення його азотом та позакореневого підживлення. Оптимальна доза внесення добрив визначається за наступними факторами:

  • культура-попередник;
  • погодні умови в період внесення;
  • технологічні рекомендації в залежності від системи, що була обрана для оброблення ґрунту;
  • вимог сорту чи гібриду та інших показників.

Середня витрата – 250-300 літрів на 1 га площі. Більш детальну інформацію щодо особливостей застосування азотних добрив Фрея® КАС-Актив™ для азотного підживлення, або в якості деструктора можна дізнатися у спеціалістів нашої компанії. Зателефонуйте нам  +38 067 538-23-74  +38 067 214-09-86 або напишіть на нашу електронну пошту freya.trade.ck@gmail.com

Часто задаванні питання по азотним добривам:

За яких умов можна проводити оброблення полів азотними добривами Фрея® КАС-Актив™?

Прикореневі підживлення ми рекомендуємо проводити на суху поверхню листа вранці або ввечері. Зверніть увагу: якщо температура повітря вище +20°С, посіви не рекомендується обробляти.

Планую вносити азотні добрива одночасно з фунгіцидами, інсектицидами та регуляторами росту. Як приготувати відповідний розчин?

При внесенні одночасно з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту розбавляти водою 1:3, а при внесенні з гербіцидими на зернових у фазі кущення – 1:4-5.

Як розрахувати дозу внесення деструктора?

Для деструкції соломи, стебел, гички необхідно вносити 15 кг (11-12 л) Фрея® КАС-Актив™ або 13 кг (9-10 л) КАС-32 на 1 тонну рослинних залишків.